Buradasınız

29. Vergi Haftası Etkinlikleri

29. Vergi Haftası Etkinlikleri

29. Vergi Haftası her yıl olduğu gibi bu yılda 26 Şubat - 2 Mart 2018 Tarihleri arasında  çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Etkinlikler kapsamında Vilayet meydanındaki Atatürk anıtına Vergi Dairesi Başkanımız Şahin Demirci tarafından çelenk konuldu, daha sonra Yönetici ve çalışanlarımız saygı duruşunda bulundu.

29. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak makamında ziyaret edildi.
Bu yıl Etkinlikler kapsamında kurumumuzda görev yapan şehit yakınlarının aileleri ziyaret edildi. Ziyaretlere Vergi Dairesi Başkanımız Şahin Demirci'nin yanı sıra Grup Müdürlerimiz Hüseyin Acar ve Yavuz Doğan'da katıldı.
29. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında çalışanlarımızın katıldığı çeşitli turnuvalar düzenlendi. Dart, Tavla, Masa Tenisi ve Futbol turnuvaları oldukça çekişmeli geçti. Turnuvalarda dereceye giren çalışma arkadaşlarımıza çeşitli ödüller verildi.
Vergi Dairesi Başkanımız Şahin Demirci, Grup Müdürlerimiz Ziya Çizioğlu, Hüseyin Acar ve Yavuz Doğan birim yöneticilerimiz ile çalışan arkadaşlarımızın Vergi Haftasını kutladılar.
Eskişehir SMMM Odası ZiyaretiEskişehir YMM Odası Ziyareti
2017 yılında emekli olan çalışanlarımıza konferans salonunuzda düzenlenen törenle hizmet plaketi takdim edildi.

29.Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında konferans salonumuzda düzenlenen "Öfke Kontrolü" konulu konferans Şeker Aybala tarafından verildi. Konferansa çalışanlarımız ve yöneticilerimiz katıldı. Konferansın sonunda Şeker Aybala'ya teşekkür plaketi Vergi Dairesi Başkanımız Şahin Demirci tarafından takdim edildi.

 
29. Vergi Haftası Etkinlikleri Kapsamında Vergi Dairesi Başkanımız Şahin Demirci ve Grup Müdürlerimiz Ziya Çizioğlu, Hüseyin Acar ve Yavuz Doğan tarafından Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen ziyaret edildi.