Buradasınız

Gelir İdaresi Başkan Yard. Mustafa Çolak Başkanlığımızı Ziyaret Etti.

Gelir İdaresi Başkan Yard. Mustafa Çolak Başkanlığımızı Ziyaret Etti.

Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Mustafa Çolak ve beraberindeki Destek Hizmetleri Grup Başkanı Murat Coşkun ve İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Şube Müdürü Mikdat Mat ile Başkanlığımızı ziyaret ederek Vergi Dairesi Başkan vekilimiz Şahin Demirci’den 7143 Sayılı Kanundan yararlanmak için başvuru talepleri ve bu konuda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Gelir İdaresi Başkan Yrd. Mustafa Çolak,  Vergi Dairesi Başkan vekilimiz Şahin Demirci, Grup Müdürlerimiz Ziya Çizioğlu ve Hüseyin Acar ile birlikte 7143 Sayılı Bazı Kamu Alacaklarının Yeniden Yapılandırılması Hakkındaki Kanun ile ilgili olarak bilgilendirme ve ilgili kanundan daha fazla mükellefin yararlandırılması amacıyla Ticaret Odası, Sanayi Odası ve Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasını ziyaret ederek, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile görüş alışverişinde bulunuldu. Bu arada Çarşı ve Tepebaşı Şubelerimizi de ziyaret eden, Gelir İdaresi Başkan Yrd. Mustafa Çolak şubelerdeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Başkanlık makamında daire amirleri ile bir toplantı yapıldı.

Ticaret Odasını ziyaret eden heyetimiz Oda Başkanı Metin Güler ile görüştü.
Sanayi Odasını ziyaret eden heyetimiz oda başkanı Celalettin Kesikbaş ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü.
Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasını ziyaret eden heyetimiz oda başkanı Neşet Ertoy ve yönetim kurulu üyeleri ile bir görüşme yaptı.
Birim yöneticilerimiz ile yapılan toplantıda 7143 Sayılı Kanun ele alındı.